Šventinės išvykos

LAPLANDIJA

lapland1

“Ruošk roges į Laplandiją vasarą!”


Akcija 3+1 kelionei į Laplandiją 12 26 ir 12 29!
Puikus pasiūlymas šeimoms, 3 asmenys moka pilną kelionės kainą + 1 asmuo keliauja nemokamai!

Vietų skaičius ribotas.
*3 asmenys moką bazinę kelionės kainą + 1 asmuo keliauja nemokamai! Akcija galioja tik naujiems užsakymams. Kelionė privalo būti užsakoma visiems keliautojams vienu metu. Papildomos nuolaidos užsakymui nėra taikomos.
**Už papildomas paslaugas (ekskursijas, medicininių išlaidų draudimą ir t.t) moka visi keliautojai.
Akcija galioja nuo 2016 07 01

 

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Taliną. Trumpa ekskursija po  šventiškai pasipuošusį senamiestį, kuris garsėja kiekvienais metais rengiama didžiausia Pabaltijo šalyje Kalėdine muge besitęsiančia iki Naujųjų Metų: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalginės aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, “Trumpoji koja”, miesto rotušė, “bandelių” skersgatvis, miesto amatininkų ir “Juodagalvių” gildijos pastatai, “Storosios Margaritos” bokštas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Taline.

 

2 diena Ankstyvi pusryčiai arba pusryčių paketai. Keltu keliamės į Helsinkį. Trumpa pažintis su Helsinkiu: Senato aikštė su paminklu imperatoriui Aleksandrui II, aplinkiniais administraciniais pastatais, Universitetas, rotušė, turgaus aikštė, Manerheimo prospektas, orginalus paminklas kompozitoriui J. Sibelijui. Kelionė per Suomiją – žiemos šiaurės pašvaisčių kraštą. Atvykstame į Oulu miestelį. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Ranua zoologijos sodą*. Laukinės gamtos parke, eidami mediniais takeliais, pasigrožėsime natūralioje aplinkoje gyvenančiais baltaisiais lokiais, lūšimis, pelėdomis, vilkais ir kitais gyvūnais. Vykstame į Rovaniemį. Ekskursija –pasivažinėjimas šiaurės elnių traukiamomis rogėmis**, kurios metu pamatysime šiuos ištvermingus, šiaurėje gyventi prisitaikiusius gyvūnus. Sėdame į elnių traukiamas roges ir mėgaujamės atsiveriančiais apsnigto Laplandijos miško vaizdais. Po pasivažinėjimo pasivaišinsime kava, arbata, bandelėmis. Vykstame į Santa Klauso miestelį. Užsukę į Santą Klauso biurą – medinę trobelę, pasimatysime su tikruoju baltabarzdžiu Kalėdų Seneliu, sėdinčiu patogiame krėsle, vietinių samių vadinamu – Joulupuki. Taip pat pamatysime Kalėdų Senelio pagalbininkus nykštukus, galėsime nusifotografuoti* su pačiu Kalėdų Seneliu, išsiųsti atviruką* iš Joulupukio pašto, įsigyti amatininkų suvenyrų, apsilankyti kavinėse ir restoranėliuose. Vakare išvykstame į nakvynės vietą prie Kemi. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena Pusryčiai. Diena skirta šiaurietiškoms pramogoms. Susipažinsime su protingais ir nepakeičiamais  žmogaus pagalbininkais rūsčioje šiaurėje –  Haski veislės šunimis. Pasivaišinsime kava, arbata, sausainiais. Norintieji galės smagiai pralėkti šunų kinkiniu**, kurį teks vadelioti patiems. Tai smagi pramoga, kur Jūs pramoksite šuns vadeliotojo meno. Taip pat norintieji galės pasivažinėtisniegomobiliu**. Išklausę privalomą sniegomobilių vairavimo instruktažą bei apsirengę specialius rūbus, važiuosime užpustytais takais bei užšąlusia jūra, stebėdami Laplandijos gamtos grožį. Kelią mums rodys vietinis gidas. Vėliau išvykstame namų link. Atvykstame į Oulu. Nakvynė viešbutyje.

 

5 diena Pusryčiai. šalies nuostabia gamta, baltu sniegu pasipuošusiais medžiais ir laukais. Vakare atvykstame į Helsinkį. Keltu keliamės į Taliną. Nakvynė viešbutyje Taline.

 

6 diena  Pusryčiai. Kelionė per Estiją, Latviją. Pakeliui trumpas sustojimas ir ekskursija Rygoje. Pasivaikščiosime po šventėms išpuoštą Latvijos sostinę, kurios Katedros aikštėje rasite amatininkų ir menininkų krautuvėlių su siūlomomis Kalėdoms kurtomis prekėmis, užkandinių – su tradiciniais meduoliais, kalėdine arbata ar vynu. Pamatysite Domo katedrą, Šv. Petro bažnyčią, Rotušės aikštę, Prezidentūrą, Gildijų pastatus, Juodagalvių namą. Po pietų išvykstame namų link. Vakare grįžtame į Lietuvą.

1017_large111

 


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; kelto Talinas – Helsinkis – Talinas bilietai; 5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 60 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.


Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

Kelionės priemokos

Medicininių išlaidų draudimas senjorui (61-70 m.) 7,00 €
Medicininių išlaidų draudimas senjorui (71-75 m.) 12,00 €
Medicininių išlaidų draudimas suaugusiam (26-60 m.) 5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui (4-10 m.) 5,00 €
Medicininių išlaidų draudimas vaikui / jaunimui (11-25 m.) 4,00 €
Pasivažinėjimas elniais (2,5 km) rogėse suaugusiam 49,00 €
Pasivažinėjimas elniais (2,5 km) rogėse vaikams iki 14 m. 39,00 €
Pasivažinėjimas Hasky šunų kinkiniu (3 km) suaugusiems 79,00 €
Pasivažinėjimas Hasky šunų kinkiniu (3 km) vaikams iki 12 m. 49,00 €
Pasivažinėjimas sniegomobiliu (1 val.) vaikams iki 12 m. (rogėse) 56,00 €
Pasivažinėjimas sniegomobiliu (1 val.) važiuojant dviese 97,00 €
Pasivažinėjimas sniegomobiliu (1 val.) važiuojant vienam 160,00 €
Vienvietis kambarys 199,00 €

 

*Kelionių organizatorius Guliverio Kelionės

Susisiekite

Telefonai:

Eglė: egle@ajaxtravel.lt
+370 650 92606

Neringa: neringa@ajaxtravel.lt
+370 654 92434

Klauskite

Visos teisės saugomos:ajaxtravel.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,