Romantinės išvykos

 

ROMA (bet kokia pageidaujama skrydžio data)

 

heart Filmas LA DOLCE VITA / Saldus gyvenimas / Federico Fellini / 1960 metai

 

Keturiems „Oskarams“ nominuotas ir Kanų festivalio „Auksine palmės šakele“ apdovanotas didingas ir nepamirštamas filmas visiems laikams išgarsino Trevi fontaną Romoje ir pirmą kartą paminėjo dabar jau populiarų terminą „paparacis“, kuriuo apibūdinami įžymius žmones persekiojantys ir pikantiškus kadrus medžiojantys fotografai.
Perspektyvusis žurnalistas Marčelo eikvoja savo talentą, raitydamas bulvarines naujienas į laikraštį ir svajodamas kada nors parašyti rimtą straipsnį. Jo žavinga „pleibojiška“ išvaizda ir visuomenėje gerbiama profesija atveria visas reikalingas duris į aukštuomenės vakarėlius, kuriuose renkasi gražūs, turtingi ir įtakingi asmenys. Marčelo domina tik šlovė, pinigai, prestižas, alkoholis, seksas ir moterys. Jis blaškosi naktinės Romos gatvėmis, lankosi prabangiausiuose egzotiniuose klubuose, nepraleidžia elitinių vakarėlių, mielai užsuka į aristokratų namus intelektualioms diskusijoms ir atsibunda nebūtinai savo lovoje. Kitą rytą vos išsiblaivęs Marčelo vėl tęsia tą patį maršrutą, geidulingai trokšdamas aistros, svajodamas apie tikrąją meilę ir savotiškai įsivaizduodamas saldų gyvenimą. Jis pasinaudoja unikalia proga sekioti paskui į Romą atvykusią Holivudo kino žvaigždę Silviją Rankin ir siekti gražuolės dėmesio.

 

ROMA pagal “Dolce Vita” filmą…Speciali programa Jums!

 

3 

 

1

 

 4

 

 

ROMA (bet kokia pageidaujama skrydžio data)

 

heart Filmas VACANZE ROMANE / Atostogos Romoje / William Wyler / 1953 metai

 

“Romos atostogos“ – tai vienas iš nedaugelio filmų, prie kurio norisi grįžti vėl ir vėl. Jis dinamiškas, juokingas, muzikalus ir spalvingas (nors ekrane matomas vaizdas – juodai baltas). Tai daugiau negu tik filmas. Jis artimas širdžiai, be galo „savas“, primenantis išgyventas malonias akimirkas ir verčiantis šypsotis kaskart jį prisiminus. Tai filmas, amžinas kaip ir Amžinasis miestas Roma – paliekantis ilgesio gaidą ir šiltus prisiminimus apie praeities akimirkas. Neabejotinai sėkmingas sprendimas buvo pagrindinį vaidmenį skirti žavingajai Audrey Hepburn, kuri, būdama vos dvidešimt ketverių už princesės Anos vaidmenį gavo Auksinį Gaublį ir savo pirmąjį Oskarą už geriausią pagrindinį vaidmenį. Tai buvo ne vienintelis filmo gautas apdovanojimas – 1954 – aisiais jis iškovojo dar du Oskarus (geriausias kostiumų dizainas, geriausias scenarijus).

Roma ir Audrey Hepburn – pats nuostabiausias derinys – nepaliečiamas laiko, alsuojantis grožiu ir magija.

 

Ypatinga ROMA pagal “Vacanze Romane” filmą…Speciali programa Jums!

 

44

 

22

 

11

 

33

Susisiekite

Telefonai:

Eglė: egle@ajaxtravel.lt
+370 650 92606

Neringa: neringa@ajaxtravel.lt
+370 654 92434

Klauskite

Visos teisės saugomos:ajaxtravel.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,