Mauricijus

MAURICIJUS

(iš Italijos)

 

mauricijus1Jūs turite viską arba beveik viską, Jūs apvažiavote beveik visą pasaulį, viską matėte, viską išbandėte. Klystate… Naujus, nepakartojamus pojūčius Jūs patirsite apsilankę vienoje mažytėje šalyje. Rytuose nuo Madagaskaro salos, maždaug už 2000 kilometrų nuo Afrikos, Indijos vandenyno platybėse “pasimetė” nedidelė sala romantišku pavadinimu – Mauricijus.

 

Ne veltui šios šalies herbe įrašyta – “Indijos vandenyno Žvaigždė ir Raktas”.

 

 Apie Mauricijų yra sakoma, kad tai pats prieinamiausias kurortas iš prabangiausių ir pats prabangiausias iš prieinamiausių.

 

Tokio aukšto aptarnavimo lygio, koks yra  šios šalies viešbučiuose, Jūs nerasite  niekur pasaulyje.

 

Poilsis Mauricijuje paliks Jums nuostabius prisiminimus visam gyvenimui.

 

Mauricijus – skaidraus lyg krištolas vandens, žėrinčio aukso spalvos paplūdimių, koralų rifais apipintų krantų ir nepamirštamų įspūdžių vieta. Apie šią šalį ne be reikalo yra sakoma: „Dievas iš pradžių sukūrė Mauricijų, ir tik po to Rojų“. Mauricijus – tai tarsi magiškas perlas Indijos vandenyne. Tokia mažytė sala, o turi tokią didelę istoriją. Tai – dar XVI amžiuje arabų atrasta, vėliau portugalų, olandų, prancūzų ir anglų kolonizuota ir galiausiai 1968 m. išsikovojusi nepriklausomybę šalis. Šiandien šis fantastiškas kraštas traukia turistus iš visų pasaulio kampelių. Pasakiško grožio Mauricijaus paplūdimiai yra tikra atgaiva iš viso pasaulio atvykstantiems vandens pramogų gerbėjams. Čia galima slidinėti ant vandens, plaukioti su burlentėmis, nardyti ir plaukioti su akvalangu ar nardymo įranga, žvejoti – pasirinkimas priklauso nuo Jūsų pačių! Nieko nestebina, kad dauguma atvykusių turistų dienų dienas lepinasi saule, naudojasi vandens pramogomis ir daugiau nieko nedaro. Didžiausios atrakcijos būna paplūdimiuose sekmadieniais bei švenčių dienomis. Tuo metu ten vyksta daugybė kultūrinių renginių, tokių kaip afrikietiškos kilmės Sega šokiai, ypatingai populiarūs tarp vietinių salos gyventojų.

 

Žmonės į Mauricijų atvyksta norėdami atitrūkti nuo namuose paliktų darbų ir rūpesčių. Ir tai jiems iš tikrųjų pavyksta!

 

Į Mauricijų galima keliauti ne tik poilsiniais, bet ir pažintiniais tikslais. Galima aplankyti tokias Mauricijaus įžymybes kaip „Flacq market“, „Domaine du Chasseur“, „Souillac“ ir kitas.

Susisiekite

Telefonai:

Eglė: egle@ajaxtravel.lt
+370 650 92606

Neringa: neringa@ajaxtravel.lt
+370 654 92434

Klauskite

Visos teisės saugomos:ajaxtravel.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,