Didingoji Meksika

DIDINGOJI MEKSIKA / 14 dienų

 

1 diena. Skrydis į Meksiko miestą

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERASkrydis į Meksiko miestą. Atvykimas ir pervežimas iš oro uosto į viešbutį, poilsis po skrydžio. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena. Meksikas – Teotichuakanas – Meksikas 
Pusryčiai. Ekskursija po Meksikos sostinę: centrinė Sokalo aikštė (UNESCO), senoji Katedra, Nacionaliniai rūmai su Diego Rivieros freskomis (pagal galimybę). Taip pat lankomas Antropologijos muziejus – vienas iš didžiausių archeologinių ir etnografinių radinių muziejų pasaulyje. Kelionė į „Dievų miestą“ Teotichuakaną, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai didžiausias Meksikos archeologijos paminklas, labiausiai lankomas muziejus po atviru dangumi: Saulės piramidė bei greta esanti Mėnulio piramidė, Mirusiųjų gatvė, Sparnuotosios gyvatės šventykla (Ketcalkoatl). Grįžimas į Meksiką. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena. Meksikas – Puebla – Oaksaka

Pusryčiai. Išvykimas iš Meksiko. Kelionė link Pueblos miesto. Pakeliui matyti didingi ugnikalniai – Popocatepetlis (5452 m) ir Iztaccihuatlis (5286 m). Ekskursija po kolonijinį “angelų miestą” Pueblą (UNESCO), garsėjantį savo virtuve, išskirtiniais keramikos dirbiniais, rankdarbiais, gausybe bažnyčių ir koplyčių. Kelionė į Oaksaką, vakarinė ekskursija po miestą, kuriuo ypač didžiuojasi meksikiečiai ir kuris taip pat yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena. Oaksaka – Monte Alban – Tule – Tehuantepekas

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Monte Alban (UNESCO) – senosios sapotekų civilizacijos ceremonijų centrą, vieną įspūdingiausių šalies archeologinių vietų. Nuo čia atsiveria puiki Oaksakos slėnio panorama. Vėliau išvykimas į Tulę, kur apžiūrimas plačiausio diametro medis pasaulyje. Atvykimas į Tehuantepeką, nakvynė viešbutyje.

 

5 diena. Tehuantepekas – Sumidero kanjonas – San Cristobal de las Casas
Pusryčiai. Išvykimas į vaizdingą Sumidero kanjoną, kurio sienos kyla į 1000m aukštį, kelių valandų plaukimas laivu ir pažintis su įdomia kanjono augmenija bei gyvūnija. Pavakary atvykimas į kalnų miestelį San Cristobal de las Casas vadinamą „architektūros perlu“. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. San Cristobal de las Casas – San Juan Chamula – Misol Ha – Palenkė 
Pusryčiai. Išvykimas į San Juan Chamula kaimelį, garsų savo bažnyčia, kurioje persipynę senosios indėnų religijos ir šiuolaikinis katalikiškas tikėjimas. Vykstama link Palenkės. Pakeliui aplankomi vaizdingi Misol Ha kriokliai. Galimybė išsimaudyti. Vakare atvykimas į Palenkę. Nakvynė viešbutyje.

 

7 diena. Palenkė – Kampečė 
Pusryčiai. Ekskursija po Palenkę (UNESCO), žymiausią majų archeologinę vietovę. Čia susipynė istorijos didybė ir gamtos grožis. Palenkėje išliko senovės meno paminklai: kapai, Saulės ir Kryžiaus šventyklos, Karalių rūmai, Įrašų šventykla – antkapinis paminklas. Išvykimas į Kampečę (UNESCO). Už papildomą mokestį kelionė originaliu traukinuku Kampečės senamiesčiu. Nakvynė viešbutyje. 

 

8 diena. Kampečė – Ušmalis – Merida 
Pusryčiai. Išvykimas į paslaptingą Ušmalio miestą (UNESCO), klestėjusį IV–IX amžiuje. Po pietų atvykimas į Jukatano sostinę Meridą, lankoma centrinė aikštė ir Paseo del Montejo prospektas, kuriame puikuojasi prabangios europinio stiliaus rezidencijos, pastatytos XIX a. pab. – XX a. pr. Nakvynė viešbutyje.

 

9 diena. Merida – Chichen Itza – Kankunas Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po „baltąjį miestą“ Meridą. Išvykimas į žymiąją Chichen Itzos (UNESCO) archeologinę vietovę. Lankoma: sparnuotosios gyvatės Kukulkano piramidė, senovinė observatorija, ritualinių žaidimų aikštė. Vykstama prie Ik Kil – tai natūralus, gamtinis gėlo vandens „šulinys“, kurio gylis siekia daugiau nei 100 metrų, galimybė išsimaudyti. Pavakary atvykimas į Kankuną. Nakvynė viešbutyje.

 

10–12 dienos. Poilsis Kankune

Pusryčiai. Poilsis Kankune – saulėtame kurorte Karibų jūros pakrantėje. Kankunas garsėja smėlio paplūdimiais, aktyviu naktiniu gyvenimu bei gausybe puikių restoranų. Galimos papildomos ekskursijos ir pramogos už papildomą mokestį. Nakvynės viešbutyje. 

 

13 diena. Išvykimas iš šalies
Pervežimas į Kankuno oro uostą. Skrydis iš Kankuno.

 

14 diena. Grįžimas į Lietuvą.

 

Kelionės datos ir kainos:

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pasitikimas oro uoste ir vietiniai pervežimai pagal programą,
• 8 nakvynės 4* viešbučiuose su pusryčiais turo metu,
• 4 nakvynės 3*-4* viešbutyje Kankune su „viskas įskaičiuota“,
• ekskursinė programa,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus.

 

 Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai, 
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

 

Pastabos:
• garantuotas išvykimas esant bent 1 asmeniui, 
• turistai Meksikoje prijungiami prie rusakalbės grupės, 
• galima pratęsti poilsį Kankune keliomis dienomis – kaina pagal užklausimą,
• galima pakeisti viešbutį Kankune į viešbutį Cozumel saloje arba Playa del Carmen kurorte – kaina pagal užklausimą,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams

 

Svarbu
• keičiantis paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

 

 *Kelionės organizatorius „Top Turas“

Susisiekite

Telefonai:

Eglė: egle@ajaxtravel.lt
+370 650 92606

Neringa: neringa@ajaxtravel.lt
+370 654 92434

Klauskite

Visos teisės saugomos:ajaxtravel.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,