Peru

 
 
PERU 15d.

 

2014.11.05, 19 / kaina 9187 Lt., 2660,73 Eur / asm.  (vienvietis kambarys 10.487 Lt., 3037,25 Eur)

(datų išvykimui yra daugiau)

 

 

1 dienaSkrydis į Limą
Skrydis į  Limą. Pasitikimas ir pervežimas iš oro uosto į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 

2 dienaLima
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Limą: San Francisco vienuolynas ir bažnyčia, Didžioji aikštė, Katedra. Lankomas Huaca Pucllana kompleksas, ceremonijų centras, kuriame galėjo lankytis tik religinis elitas. Pravažiuojami elitiniai Limos rajonai: Miraflores ir San Isidra, lankomas romantiškas Meilės parkas, nuo kurio atsiveria puikus vaizdas į Ramųjį vandenyną. Pietūs. Toliau vykstama į garsųjį Aukso muziejų, kuriame eksponuojama senųjų Peru kultūrų aukso kolekcija: auskarai, pončo – išsiuvinėti aukso siūlais, ritualiniai kardai, taip pat gaminiai iš smaragdo, perlų ir mėlynojo akmens lazurito. Nakvynė viešbutyje.

 

3 dienaLima – Puerto Maldonado – Tambopata
Pusryčiai. Išvykimas į oro uostą, skrydis į Puerto Maldonado, pasitikimas ir trumpa ekskursija po miestą. Vėliau Amazonės upe Tambopata plaukiama link lodžių džiunglėse. Pietūs. Atvykimas į Tambopata lodžes ir apgyvendinimas. Po trumpo poilsio išvyka pėsčiomis į džiungles, kurios metu apžiūrimi augalai, naudojami medicinoje ir vietinių šamanų įvairioms ligoms gydyti, taip pat yra galimybė stebėti kelias rūšis beždžionių, agouti jūros kiaulytes, paka graužikus, drugelius, egzotiškus paukščius, tukanus ir kt. Vakare susitikimas su šamanu – Ayahuasca ceremonija. Nakvynė lodžėse.

 

4 dienaTambopata
Ankstyvi pusryčiai. Išvykimas prie Kondenado ežero, kur gyvena upinės nutrijos, įvairios žuvys, tropiniai paukščiai, beždžionės ir kt. Grįžimas į lodžes, pietūs. Laisvas laikas, kurio metu siūloma išsimaudyti Gallucunca upelyje, esančiame šalia lodžių arba tiesiog pailsėti supantis hamake. Vakarienė ir naktinis safaris stebint kaimanus ir kitus naktinius gyvūnus. Nakvynė lodžėse.

 

5 dienaTambopata – Puerto Maldonado – Kusko
Pusryčiai. Išvykimas į oro uostą, skrydis į Kusko, pasitikimas ir pervežimas į viešbutį. Ekskursija po Kusko miestą: Saulės šventykla, kurioje senovės inkai švęsdavo savo pagrindinę religinę žiemos saulėgrįžos šventę, Kenko šventykla, Puka-Pukara tvirtovė, vandens šventykla Tambomačai bei architektūrinis kompleksas – Saksaiuman tvirtovė. Vakarienė restorane su folklorine programa. Nakvynė viešbutyje.

 

6 dienaKusko – Maču Pikču – Kusko
Pusryčiai. Išvykimas į Maču Pikču – „dingusį inkų miestą“, kurio gyventojai XVIa. paslaptingai išnyko. Miestą 1911 m. atrado amerikiečių tyrinėtojas H. Binghamas ir pavadino ją Maču Pikču, kas kečujų kalba reiškia „senasis kalnas“. Dabar tai UNESCO kultūrinio paveldo objektas. Aplankoma nuostabi citadelė: Centrinė aikštė, Trijų vėjų tvirtovė, apvalūs bokštai, šventasis Saulės laikrodis ir laidojimo vietos. Pietūs. Grįžimas į Kusko. Nakvynė viešbutyje.

 

7 dienaKusko
Pusryčiai. Laisva diena. Pageidaujantiems už papildomą mokestį  (~ 200 USD/asm.) siūloma ekskursija į Šventąjį Inkų slėnį aplankant archeologinį Ollantaytambo kompleksą. Nakvynė viešbutyje.

 

8 dienaKusko – Puno
Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio link Puno. Pakeliui apžiūrimiRakči (Raqchi) šventyklos, skirtos inkų dievui Virakočai, griuvėsiai, lankoma San Pedro bažnyčia, geriau žinoma kaip Amerikų Siksto koplyčia,Andahuaylillas mieste. Pietūs. Trumpas sustojimas La Rayaapžvalgos aikštelėje (4400 m virš jūros lygio) bei prie Pukaro, ankstyvosios inkų kultūros centro. Atvykimas į Puno. Nakvynė viešbutyje.

 

9 dienaPuno – Titikakos ežeras – Puno
Pusryčiai. Išvykimas prieTitikakos, antro pagal dydį  Pietų Amerikoje, ežero. Lankomos plaukiojančios Uros salos (pintos iš iš nendrių, vadinamų “totora”), kuriose gyvena indėnai, iki šių dienų išsaugoję savo tradicijas, tikėjimą, nacionalinius drabužius. Grįžimas į Puno, ekskursija į Čiulpas Siliustani (senovės laidojimo bokštai). Nakvynė viešbutyje.

 

10 dienaPuno – Kolkos kanjonas
Pusryčiai. Išvykimas iš Puno iki Kolkos kanjono su trumpais sustojimais (~ 6 valandas). Pakeliui pravažiuojami spalvingi kaimeliai. Atvykus apgyvendinimas viešbutyje. Pageidaujantiems (už papildomą mokestį ~ 8 USD/asm.) maudynės terminiuose baseinuose. Nakvynė viešbutyje.

 

11 dienaKolkos kanjonas – Arequipa
Pusryčiai. Išvykimas  į Cruz del Condor stebėti kalnų paukščių  kondorų skrydžio virš Andų kalnų. Įspūdinga Kolkos kanjono panorama. Gineso rekordų knygoje šis kanjonas kol kas vadinamas giliausiu pasaulio tarpekliu (gylis 3191m). Išvykstama link Arequipos. Nakvynė viešbutyje.

 

12 dienaArequipa – Lima
Pusryčiai. Ekskursija po Arequipą: Yanahuara apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria panoraminis vaizdas į miestą ir Misti ugnikalnį, Plaza de Armas aikštė, Katedra, žymus XVI a. Santa Catalina moterų vienuolynas. Išvykimas į oro uostą. Skrydis į Limą. Pasitikimas oro uoste ir nuvežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 

13 dienaLima
Pusryčiai. Laisva diena Limoje. Pageidaujantiems (už papildomą mokestį ~ 570 USD/asm.) siūloma ekskursija į Balestas salas ir Naską. Nakvynė  viešbutyje.

 

14 dienaLima
Pusryčiai. Išvykimas į oro uostą. Skrydis iš Limos.

 

15 diena. Grįžimas į Lietuvą.

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota
• vietinių skrydžių Lima – Puerto Maldonado, Puerto Maldonado – Kusko, Arekipa – Lima bilietai,
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą, 
• traukinio bilietai Akvas Calientes – Kusko,
• 13 nakvynių 3* viešbučiuose su pusryčiais,
• 5 pietūs, 2 vakarienės,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos (išskyrus Tambopata),
• anglakalbio kelionės vadovo paslaugos Tambopata,
• įėjimo bilietai į mokamus objektus.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• tarptautinių  skrydžių bilietai (nuo 4400 Lt),
• išvykimo iš Limos mokesčiai ~ 40 USD,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• papildomos ekskursijos, neįtrauktos į kelionės programą,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

 

Pastabos
• garantuotas išvykimas esant bent 1 asmeniui,
• į Ayahuasca ceremoniją vaikai neįleidžiami, 
• už papildomą mokestį galima užsakyti poilsį prie vandenyno šalia Limos – kaina pagal užklausimą,
• informacija apie skiepus www.ulac.lt/keliautojams.

 

Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

 

 *Kelionės organizatorius „Top Turas“

 

Susisiekite

Telefonai:

Eglė: egle@ajaxtravel.lt
+370 650 92606

Neringa: neringa@ajaxtravel.lt
+370 654 92434

Klauskite

Visos teisės saugomos:ajaxtravel.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,