Brazilija

 

BrazilijaBrazilija yra didžiausia pietų Amerikos šalis ir penkta didžiausia viso pasaulio šalis. Atstumai be abejo labai dideli. Atstumas nuo Šiaurės iki Pietų yra net 6000 km.

 

Akivaizdu, kad Brazilija gali pasiūlyti ne vien Amazonę. Džiunglės, stepės, kanjonai, urvai, kriokliai, slidinėjimo kurortai ir draugiški, šilti bei be galo aistringi Brazilijos žmonės nepalieka nė vieno abejingo turisto.

 

O kur dar gražūs miestai, stebinantys senovine architektūra, stulbinančiomis barokinėmis bažnyčiomis, gyvybe ir judesiu pulsuojantys skevarai…

 

Brazilija yra tokia didžiulė todėl gali pasiūlyti labai daug, įvairiausių poreikių turistams. Pirmosiomis pažinties dienomis suspėsite tik įkvėpti Brazilijos dvasios, o paskui grįšite atgal vėl vėl. Noras ištirti Brazilija „nuo… iki…“ vienija visus čia bent kartą apsilankiusius.

 

Neįmanoma visko pamatyti pirmo atvykimo metu, todėl siūlome įspudingiausią Brazilijos dalį Rio Grande do Norte, jo sostinę Natalą bei aplinkinius regionus.

 

Beje ilsintis čia Jums tikrai nereikės tablečių ar injekcijų nuo maliarijos ir net vizos.

 

Brazilija – kerintis deimantas, kurio briaunos tviska vis kitaip. Todėl jei pavargote nuo žemiškos dalios, europietiškumo, familiarumo ir atsainumo kviečiame į P Amerikos gigantę – Braziliją. Čia įkvėpsite tropinio oro, pamatysite kerinčius gamtos vaizdus, faunos ir floros margumyną, patirsite neišdildomų įspūdžių, be abejonės tikime, kad Jūsų požiūris į daugelį kasdienių dalykų kardinaliai pasikeis.

 

Brazilija – kviečia Jus pasijusti tikrais pietiečiais, pasisemti dvasinės stiprybės bei optimizmo.

 

Ekskursijos Brazilijoje

Fernando de Noronja kurortas

Fortaleza kurortas

Joao Pessoa kurortas

Natalas kurortas

Pipa ir Tibau Do Sul kurortas

Recife ir Porto Dde Galinas kurortas

Via Costeira kurortas

 

Susisiekite

Telefonai:

Eglė: egle@ajaxtravel.lt
+370 650 92606

Neringa: neringa@ajaxtravel.lt
+370 654 92434

Klauskite

Visos teisės saugomos:ajaxtravel.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,